.

نرم افزار مدیریت مطب آنلاین

1 نرم افزار پزشکی نرم افزار مطب تحت وب » نرم افزار پزشکی » نرم افزار مدیریت مطب آنلاین پزشک برنامه نویس

نرم افزار مطب تحت وب یک سیستم آنلاین جامع برای مدیریت و حسابداری امور مربوط به مطب پزشکان می باشد. این نرم افزار عملیات پرونده سازی برای بیماران را به صورت تحت وب انجام داده و برای پزشکان امکان مدیریت مطب از هر نقطه از جهان را فراهم می کند.

نرم افزار مطب تحت وب

نرم افزار مطب تحت وب و آنلاین

نرم افزار مطب تحت وب بستری است که پزشکان محترم توسط آن می توانند مطب پزشکی خود را به صورت آنلاین و با استفاده از اینترنت از هر نقطه از جهان مدیریت نمایند. این نرم افزار که یکی از پیشرو ترین محصولات مربوط به جامعه پزشکی می باشد، قادر است تا تمام عملیات پرونده سازی برای بیماران را به صورت تحت وب مکانیزه کرده و راهکارهایی برای دسترسی و مدیریت بهتر این پرونده ها فراهم آورد.

نرم افزار مطب تحت وب

سالهاست که در کشور عزیزمان، پزشکان برای مدیریت بهتر مطب پزشکی خود به رایانه و نرم افزار روی آورده اند.

استفاده از نرم افزار باعث سرعت بخشی بهتر به امور مدیریت بیماران، صورتحساب و حسابداری و غیره گردیده است. پس از مدتی استفاده از نرم افزار های رایانه ای ، مدیریت مطب پزشکان از راه دور یا به صورت آنلاین مورد بحث قرار گرفت.در این میان شرکت نرم افزاری عارف رایانه که یکی از مهمترین تولید کنندگان نرم افزار های پزشکی در ایران می باشد تولید نرم افزار مطب تحت وب برای پزشکان را در دستور کار خود قرار داد. این نرم افزار مطب تحت وب که ماحصل بیش از یک دهه تجربه تیم تولید کننده آن در دنیای پزشکی است.

راهکاری است که می تواند به صورت نامحدود پرونده های پزشکی و حسابداری بیماران و همچنین کلیه امور مربوط به مطب را توسط آن مدیریت نمود.

 

سرعت بخشی به مدیریت مطب پزشکان

شاید یک دلیل مهم برای استفاده از نرم افزار مدیریت مطب تحت وب، سرعت بخشی باشد. پزشکان توسط این نرم افزار تنها با چند کلیک از وضعیت بیمار خود آگاهی پیدا می کنند و اطلاعات دقیق سوابق ، امور مالی ایشان را مشاهده و بررسی می نمایند. از طرفی دیگر برای پیدا کردن یک پرونده پزشکی نیازی به جستجو در بین هزاران کاغذ دیگر نیست چرا که تنها با وارد کردن بخشی از نام بیمار یا اطلاعاتی نظیر: کد ملی، کد پرونده، تمام سوابق موجود برای پزشک نمایان می گردد.

 

پزشکان محترم برای تهیه و راه اندازی سیستم مطب تحت وب می توانند با شماره های مندرج در بخش تماس سایت ، تماس حاصل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما مطرح نمایند.


# # #

نظرات

دكتر نائيني ؛ (1395/12/16)

با عرض درود و ادب
بابت زحماتی که برای جامعه پزشکی می کشید سپاسگزارم. بنده پزشک زنان و زایمان هستم. آیا این برنامه برای تخصص بنده هم کاربرد دارد؟
امکانات این نرم افزار و ماژول های مربوط به مطب بنده را در صورت امکان از طریق ایمیل برای اینجانب ارسال فرمایید.

سپاس فراوان.

پزشک برنامه نویس ؛ (1395/12/16)

با درود. بله. فایل مربوط به امکانات سیستم به ایمیل شما ارسال گردید. پیروز باشید.